Wij zijn op zoek naar vrijwilligers. Kom je ons team versterken!

12 apr

Vrijwilligers in de palliatieve (terminale) zorg zijn van onschatbare waarde. Mensen die ongeneeslijk ziek zijn en hun naasten hebben naast professionele medische zorg vaak behoefte aan extra aandacht. En dat is wat onze vrijwilligers kunnen bieden in de vorm van Er Zijn.

Ons hospice is op dit moment vooral op zoek naar zorgvrijwilligers en gastvrouwen voor de weekenden. Ben je iemand die blij wordt van iets doen voor iemand anders, wil je je blik verruimen en wil je iets moois bijdragen aan de laatste dagen van iemands leven? Dan zouden we je heel graag verwelkomen als een van de vrijwilligers in het Johannes Hospitium in Wilnis.

Mocht je informatie hierover willen ontvangen, dan kan je contact opnemen
met Jolanda Doornbos (Coordinator Vrijwilligers).

Via e-mail coordinatorvrijwilligers@johanneshospitium.nl of telefonisch 0297 – 230 290. ( ma-woe-vrijdag)

 

paraplu voorjaar 2